Posted in

Sprawdź jak wyglądają bohaterowie książki!

Jak AI widzi postaci z książki “Nieostatnie pożegnanie”.

Na pewno nie raz i nie dwa zastanawialiście się, jak wyglądają postacie z książek które lubicie czytać. Ja sama pisząc moje książki, wielokrotnie rozmyślałam o tym, jakie cechy szczególne powinien mieć każdy z bohaterów. Teraz, poza tym, że mogłam tylko słowami przekazać wam jak wyobrażam sobie postaci z “Nieostatniego pożegnania”, mogę również przestawić wam ich wizualizacje. Dzięki AI możecie poznać wszystkich tych, bez których moje książki nie byłyby kompletne! Jeszcze ich nie znasz? Kliknij tu by poznać postaci z książki “Nieostatnie pożegnanie”.

SAM- drugoplanowa postać z książki Nieostatnie Pożegnanie

SAM

Czyli bohater, którego albo pokochasz, albo znienawidzisz! Sam jest postacią tajemniczą. Jest malarzem, artystą, akrobatą… No dobra tym ostatnim to nie, ale zdecydowanie jest wszechstronnie uzdolniony. Najlepiej zaś wychodzi mu sianie zamętu… Nikt do końca nie wie o co mu tak naprawdę chodzi, ponieważ ten człowiek nie lubi odkrywać swoich kart zawczasu! Każda książka potrzebuje postaci, która lubi namieszać…

Oliwia

Główna bohaterka książki “Nieostatniege pożegnanie”. Postać mocno skomplikowana. Dla swoich bliskich gotowa jest skoczyć w ogień. Wierna jak pies, choć cechuje się dość marnym gustem co do mężczyzn. Nie jest “typową” bohaterką książek fantasy, bardziej przypomina mi dziewczynę z sąsiedztwa, taką z którą każda z nas w pewnym stopniu może się utożsamić.

Nataniel

Intrygujący, zabójczo przystojny i z pozoru otwarty…Ale tylko z pozoru, bo za błękitnym spojrzeniem jego niebieskich oczu, kryje się morze sekretów i subtelnych niedopowiedzeń.

Marlena

Podróżniczka, choć destynacje na podróże tam i z powrotem wybiera dosyć trefne ;). Ci, którzy mieli już przyjemność przeczytać książkę na pewno wiedzą o co mi chodzi ;p. A tak poza tym to Marlena jest najznakomitszym wytworem mojej wyobraźni i to dzięki niej zebraliśmy się tutaj. Jest przyjaciółką Oliwii, jej ride or die czy po prostu bratnią duszą. Z nich dwóch to właśnie ona uchodzi za tą rozsądniejszą, ale potrafi pokazać pazur.

Ps. Pamiętaj, że znajdziesz mnie także na Instagramie, Tiktoku, Youtube oraz Facebooku!

Czy tak wyobrażałaś/eś sobie postaci z książki “Nieostatnie pożegnanie”? Która z nich najbardziej odpowiada Twoim wyobrażeniom? Napisz w komentarzu!

Otrzymuj ekskluzywne treści i zniżki zapisując się do newslettera!

Dodaj komentarz

Logowanie
Zarejestruj się

Na adres e-mail zostanie wysłany odnośnik do ustawienia nowego hasła.

Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

Przywróć hasło

Zapomniane hasło? Proszę wprowadzić nazwę użytkownika lub adres e-mail. Wyślemy w wiadomości email, odnośnik potrzebny do utworzenia nowego hasła.

TOP
Twój Koszyk 0
×
×