O mnie

O mnie

O Soymel

Soymel czyli Melka – matka trójki dzieci, która za sprawą jednego filmiku zyskała popularność na Instagramie i Tiktoku. W półtora roku przeszła drogę od mikro influencerki, aż do lubianej autorki. Wydała swoją pierwszą książkę, we własnym zakresie w sierpniu 2022 roku i od tamtej pory jej podróż jako pisarki jest nie mniej niż niezwykła. Soymel porusza tematy lifestylowe w sposób komediowy, ale także stara się normalizować wiele rzeczy. Na przykład często poprzez swoje sociale niesie przesłanie, iż ciała inne niż te wpisane w kanon, mogą być i są piękne. Chętnie dzieli się skrawkami swojej codzienności, nie wahając się poruszać także tematów, związanych ze zdrowiem psychicznym. Odwiedzając jej profil na instagramie, możesz się pośmiać, ale też poczuć się widzianym i rozumianym. 

Serie “Nieostatnie Pożegnanie”

“Nieostatnie Pożegnanie” to emocjonująca opowieść o przyjaźni dwóch kobiet. Główna bohaterka, Oliwia, ma 25 lat, ale życiowo utknęła w miejscu, a utrata bliskiej osoby zniszczyła jej codzienność. Nigdy by nie pomyślała, że wypadek, który spotkał jej przyjaciółkę, w rzeczywistości nim nie był. Oliwia dowiaduje się, że nic nie jest takie, jak się wydaje. Ponadto, za sprawą dobrych chęci, zostaje wplątana w spore tarapaty, a wokół niej, niczym rekiny zaczynają krążyć intrygujący mężczyźni. Nudne życie dziewczyny, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, zmienia się w szaloną jazdę emocjonalnym rollercoasterem.

Pod koniec roku, Melka wydała także trzecią i ostatnią część serii, zatytułowaną “Nieostatnie Pożegnanie – Na zawsze razem”. Ta część podbiła serca czytelniczek i obserwatorek na Instagramie, umacniając Soymel jako cenioną autorkę. Oprócz tego w Październiku 2023 miała miejsce premiera książki, “Dziewczyna, którą zapomniano”, którą Melka debiutowała już nie jako selfpublisher, ale jako autorka, wydawana przez wydawnictwo Znak, w imprincie Perseidy. Aktualnie trwają pracę nad piątą książką, pod tytułem “Estelar”, którą autorka postanowiła w ramach eksperymentu pisać na platformie Wattpad, by jak twierdzi, rozwinąć jeszcze bardziej swoje umiejętności pisarskie, za pomocą feedbacku czytelników. Z tajemniczych źródeł wiemy też, iż autorka rozpoczęła pracę także nad szóstą książką, tym razem z gatunku romansu obyczajowego. 

Dołącz do społeczności Soymel

Obserwując Soymel na Instagramie, Tiktoku, czy Youtube i czytając jej książki, dołączasz do wciąż rosnącej, wspierającej się społeczności. Społeczność ta zrzesza miłośników nie tylko literatury, ale także tych którzy cenią sobie znajdywanie radości w zwyczajnym życiu, oraz tych którym w smak jest specyficzne poczucie humoru Melki. Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami, odkrywaj nowe inspiracje i baw się dobrze oglądając coraz to nowe filmiki na profilu Soymel.

Logowanie
Zarejestruj się

Na adres e-mail zostanie wysłany odnośnik do ustawienia nowego hasła.

Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

Przywróć hasło

Zapomniane hasło? Proszę wprowadzić nazwę użytkownika lub adres e-mail. Wyślemy w wiadomości email, odnośnik potrzebny do utworzenia nowego hasła.

TOP
Twój Koszyk 0
×
×